skip to Main Content

Çizimlerin çocukların yaratıcılıklarının en değerli yapı taşları olduğuna inanıyoruz ve Tasarım Takarım Atölyesinde, bu değerli çizimleri hayat boyu kalıcı bir anıya; takılabilir sanat objelerine dönüştürüyoruz.

 

Biz iki sanatçı anne olarak, çizimlerin çocukların yaratıcılıklarının en değerli yapı taşları olduğuna ve onları desteklemenin önemine inanıyoruz.

Çocuklarımızın ilk çizimlerini saklama ve onların yaratıcılıklarını destekleme isteğimiz, çocuk çizimlerini zamansız, kıymetli anılara dönüştürme fikrini doğurdu. Özgür’ün oğlunun ilk boğa çiziminden yaptığı broştan yola çıkarak, çocukların çizimlerini takılara dönüştürmeye başladık ve çocuklara, çizimlerinin değerli ve biricik olduğunu göstermeyi amaçladık.

Professional Jeweller, The Hufflington Post, The Oprah Magazine, Bored Panda, Marie Claire, The Colosal… gibi pek çok uluslararası basının ve sosyal medyanın da ilgisini çeken İstanbul’daki butik atölyemiz “Tasarım Takarım”da, şu anda 4 sanatçı birlikte bir takım olarak çalışıyor ve dünya çapında çizimleri hayat boyu kalıcı bir anıya, takılabilir sanat objelerine dönüştürüyoruz. 

Çizimleri, biricik ve değerli takılara çevirirken her gün daha fazla sevgi ve keyif ile çalışıyoruz, çünkü çocuklar tarafından tasarlanmış bir takıyı taşımanın eşsiz gurur ve mutluluğunu biliyoruz.

Özgür Karavit & Yasemin Erdin Tavukçu 

 

Sculptor & Goldsmith
Özgür Karavit
Sculptor & Goldsmith
Painter & Art Educator
Yasemin Erdin Tavukçu
Painter & Art Educator
Sculptor & Designer
Ersin Tavukcu
Sculptor & Designer
Painter
Erdem Karavit
Painter
Back To Top